26 вересня 2023 р.
КАРПАТСЬКА ОСІНЬ 2023 - традиційний турнір ветеранів регбі
Запрошуємо вболівальників!
30 вересня (субота) на стадіоні “Юність” змагатимуться команди ветеранів з Одеси, Києва, Хмельницького та Львова! Також будуть присутні представники ветеранів Польщі.
Як казав один з наших гравців-ветеранів - “Чесно кажучи, зараз для нас є важливим не так результат, як можливість зустрітися зі старими друзями, поспілкуватися та поділитися досвідом”.
До зустрічі, на “Юності”.
Федерація Регбі Львівщини