Новина детально
06 серпня 2023 р.

Олег Синєгубов відзначив збірну команду Харківської області з регбі-7 за перемогу в чемпіонаті України

Почесні грамоти начальника ХОВА отримали представники спортивного клубу, які брали участь у сезонних змаганнях 2023 року. У заході також взяла участь народна депутатка України Марія Мезенцева.

«Ваші спортивні досягнення – це гордість Харківської області. Попри непростий воєнний час продовжуємо сприяти розвитку спорту та підтримувати спортивну молодь Харківщини», – сказав Олег Синєгубов.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в умовах збройної агресії російської федерації проти України почесні грамоти ХОВА отримали: громадська спілка «Федерація регбі Харківської області» та її голова Роман Бихов; виконавчий директор Федерації регбі Харківської області й менеджер збірної команди з регбі-7 Максим Кравченко; капітан Збірної команди Харківської області з регбі-7 Олег Косарев.

Спортсмени та представники клубу подарували Олегу Синєгубову футболку збірної команди Харківської області з регбі-7, а також м'яч, на якому всі присутні залишили автографи.

kharkivoda.gov.ua

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»