Новина детально
11 січня 2023 р.

Junior: Новий рік починаємо з чудових івентів!

Перший семінар для вчителів фізкультури цього року, в якому брав участь Павло Рожков - керівник програми Get Into Rugby та член комісії дитячо-юнацького регбі ФРУ.

Дякуємо за популяризацію регбі Олександру Педану та всім причетним!

Сьогодні ми провели наш перший за довгий час семінар для вчителів фізкультури, де зустрілись з 94 фахівцями з нашого ком’юніті.

Нам так не вистачало офлайн-заходів протягом останнього року, тому ми щиро вдячні усім, хто знайшов час та можливість долучитись до нас!

В рамках заходу на гостей чекали показові учнівські ліги для вчителів фізкультури, проведені між учнями київської та чернігівської шкіл. А також веселі заняття з реґбі, фризбі, чирлідингу та флорболу, проведені під керівництвом тренерів з Федерацій чирлідингу, реґбі, літаючих дисків, флорболу та Комітету фізичного виховання і спорту Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України - КФВС МОН України

Ukrainian Federation of Cheerleading and Cheersport

Ukrainian Floorball Federation - Українська Федерація Флорболу

Федерація Регбі України офіційна сторінка

Українська федерація літаючих дисків.

Окрім спортивної, нас чекала й офіційна, та не менш важлива частина заходу - підписання меморандуму про розвиток шкільного спорту та впровадження здорового способу життя серед дітей і молоді з міською Чернігівською радою.

Наша команда висловлює подяку нашим друзям та партнерам, завдяки яким ця тепла подія стала можливою! Серед них - Укрзалізниця, яка люб’язно доставила нас до пункту призначення та Моршинська, яка підтримувала водний баланс івенту.

А ще ми надзвичайно вдячні Чернігівській школі №3 за теплий прийом, гостинність та екскурсію для учнів з Києва, а також управлінню освіти Чернігова та Чернігівському Центру професійного розвитку педагогічних працівників за організацію заходу.

Junior

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!