Новина детально
16 листопада 2022 р.

Ольга Суркова: Головне досягнення саміту - нові знайомства і міжнародні відносини, які дають великі можливості для спілкування і допомоги

Своїми враженнями про Міжнародний Жіночій Саміт з Регбі поділилася представниця України Ольга Суркова - керівниця комітету жіночого регбі Федерації регбі України.

«Це були найкращі 5 днів! Я наче попала у мотиваційний потік міжнародного розвитку жіночого регбі.

Головним досягненням цього саміту, я вважаю, нові знайомства та міжнародні відносини, які дають великі можливості для спілкування та допомоги.

Україна у світовій регбі родині й для мене була велика відповідальність представляти мою країну!

На саміті було розглянуто основні шляхи залучення нових гравців, нових інвесторів, підтримка та розширення проектів для дітей та молоді, професійний підхід роботи з командами та залучення інвестицій для розширення жіночого регбі-15, а також запровадження програм які допомагатимуть тренерам, гравцям, менеджерам та лікарям.

У жіночому регбі в Україні нам є над чим працювати та куди рости й рухатися. Ми маємо проблему з популярністю регбі в нашій країні, а це фундамент!

Регбі повинно привертати увагу через масові заходи популяризації:

- шкільні програми;

- дитячі школи;

- кваліфікацію тренерів, яка повинна змінитися.

Таке навчання повинно проводиться в індивідуальній та колективній формі. У Франції я створила проєкт, який допоможе с цим питанням і я обов’язково привезу його до України! Бо тренер - це головна особа, яка може виховувати здорове і сильне покоління.

Також дуже важливим для українського регбі є створення фінансових кейсів, які будуть приваблювати партнерів та спонсорів. Регбі повинно стати бізнесом, який приносить вигідні умови спонсорам і командам.

Медіа має бути на високому рівні. Ми повинні мати свою медіа групу і залучати аудиторію. Зараз наші гравці грають по всьому світу і вони вже є послами українського жіночого регбі, які влилися в інші міжнародні родини й популяризують українське регбі.

Для мене мотивацією рухатись далі є приклад українських спортсменок, які не втрачають ігрової практики, тренуються й грають, навіть у жахливий період війни.

Наступного року ми готуємо план підготовки та маємо надію на позитивний результат.

Вірю в нашу Перемогу! Слава Україні!

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
ВЕТЕРАНИ УКРАЇНСЬКОГО РЕГБІ ЗІГРАЛИ МАТЧ ПАМ’ЯТІ ЛЕОНІДА ШЕЛЕСТОВИЧА В ОДЕСІ