Новина детально
23 вересня 2022 р.

У Великодолинському відбувся семінар з регбі-5 для вчителів фізкультури ЗЗСО, ліцеїв та гімназій кількох ОТГ

Федерація регбі Одеської області та Одеська регбійна спілка провели перший під час повномасштабної війни в Україні семінар з безконтактної версії регбі – регбі-5 (тег-регбі): на майданчику Великодолинської ДЮСШ викладачі фізичної культури Великодолинських ЗЗСО №1, №2, №3, Молодіжненського ЗЗСО, Йосипівського ліцею, Барабойської гімназії, Роксоланівської гімназії, Новоградківської гімназії, Дальницького ліцею та Доброолександрівського ліцею отримали теоретичні знання та практичні навички гри у регбі-5, яка, як відомо, є дуже популярною в Одесі протягом більш ніж десяти років.

Зараз, під час війни, одеські школярі не мають можливості тренуватися у спортзалах своїх шкіл та грати турніри з регбі-5, а от представники різних об’єднаних територіальних громад, які навчаються у режимі «офлайн», цілком можуть урізноманітнити свої уроки фізичної культури та навіть проводити невеликі турніри з тег-регбі.

Як розповів Rugby.od.ua тренер та педагог Олег Добровольський, який і проводив семінар у якості представника Дитячої регбійної ліги Одеси, вчителям вищезазначених навчальних закладів дуже сподобалося регбі-5. Вони не лише візьмуть на «озброєння» цей вид регбі для своїх учнів, а й, певно, самі з задоволенням гратимуть із підопічними.

Додамо, що Федерація регбі Одеської області за приємною традицією презентувала усім школам, представники яких були учасникам семінару, спеціальні регбійні м’ячі для гри у регбі-5.

rugby.od.ua

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)