13 червня 2022 р.
#тренуюсьпідчасвійни: гравчиня РК «Авіатор» (Київ) та національної збірної України з регбі-7 Марія Ращук (ВІДЕО)
Тренуватися, надихатися, перемагати!
Регулярні тренування - це життєва необхідність для кожного спортсмена. Ми всі сподіваємося, що війна скоро закінчиться, та українські регбісти зможуть проявити себе на міжнародних змаганнях у найліпшій спортивній формі.
Сьогодні спортивний челендж #тренуюсьпідчасвійни продовжує Марія Ращук, гравчиня РК «Авіатор» (Київ), національної збірної України з регбі-7 і просто чудова дівчина
Закликаємо усіх, хто має можливість, тренувати тіло та український дух!
Відео:
https://www.facebook.com/UkrRugby/videos/1539310676463400