Новина детально
10 травня 2022 р.

Вебінар-нетворкінг «Найкращі практики та важливі поради для онлайн-уроків з фізичної культури»

Запрошуємо на нетворкінг «Найкращі практики та важливі поради для онлайн-уроків з фізичної культури».

Ми об'єднали всі накопичені знання та досвід про круті онлайн-уроки фізичної культури. Наші спікери мають як позитивний, так і негативний досвід використання методичних підходів, педагогічних прийомів, ефективної комунікації і мотивації та готові поділитися з учасниками нетворкінгу.

Долучайтесь! Давайте зробимо фізкультуру ще більш цікавою, захопливою та мотивуючою як для учнів, так і для себе — тих, хто її викладає.

Коли: 11 травня (середа), 15:00.

Захід проводиться з метою сприяння закладам освіти у проведенні дистанційних уроків з фізичної культури та забезпечення підвищення кваліфікації вчителів в рамках проєкту ГО «Рух Олександра Педана «Джуніор» та Міжнародного Фонду ООН (ЮНІСЕФ) UNICEF Ukraine, Міністерство освіти і науки України, Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України - КФВС МОН України , Інститут модернізації змісту освіти МОН.

https://zoom.us/j/97476156491...

Junior

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!