Новина детально
04 квітня 2022 р.

Повідомляйте ЗСУ про геолокацію ворога. Можна навіть без фото

Якщо ви побачили ворогів або їхню техніку, переконайтеся, що ви в безпеці, і негайно надсилайте інформацію у єВорог. Перейти в чатбот можна з головного екрана в застосунку Дія або за посиланням:

https://t.me/evorog_bot

Повідомити ЗСУ про окупанта через єВорог можна без фото чи відео, проте потрібен детальний опис того, що ви побачили.

Якщо вам вдалося зняти фото чи відео, то найкраще надсилати 3–4 зображення або відео до 1 хвилини. Проте якщо ви вже зняли довге відео, обріжте та надішліть фрагмент. Так аналіз вашої заявки буде швидким.

Дбайте про власну безпеку. Радимо видаляти кадри окупантів із телефона після того, як ви їх надіслали в єВорог. Також переконайтеся, що ви в безпеці, перш ніж дістати телефон та почати знімати.

Надсилайте інформацію в чатбот якнайшвидше, адже актуальна інформація — найкорисніша. Наша команда працює 24/7, тож пишіть в єВорог у будь-який час.

Вказуйте напрямок руху ворога чи техніки. Це дозволить нашій армії спрогнозувати час, коли окупант буде на певній точці, та знищити його.

Будьте пильними, дбайте про безпеку та допомагайте ЗСУ. Поборемо!

Дія

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!