Новина детально
12 грудня 2021 р.

РЕГБІ-5: ВИЗНАЧИВСЯ ВОЛОДАР КУБКА «КРЕДО-1963»

11 грудня у спортзалі загальноосвітньої школи №27 відбулися матчі Кубка «КРЕДО-1963» з регбі-5: за трофей змагалися команди, які не зуміли пробитися до півфіналів Кубка Одеси.

Вісім команд спочатку зіграли чвертьфінальні поєдинки, потім відбулися півфінали, матч за 3-є місце та, власне, фінал.

Як і передбачалося, більшість зустрічей завершилася з різницею в одну спробу. До вирішальних матчів дісталися команди «Франц Фраполлі» (89-а школа), «Ілля Мечников» (69-а школа), «Амброзіо Данꞌїні» (86-а школа) та «Олександр Купрін» (27-а школа).

У грі за «бронзу» «Мечников» з мінімальною різницею в рахунку здобув перемогу над «Фраполлі», а у фіналі для виявлення переможця довелося грати додатковий час, оскільки «Купрін» та «Данꞌїні» за два тайми не зуміли набрати жодного очка (0:0). В екстра-таймі ж вікторію вирвали господарі спортзалу. Отже, Кубок «КРЕДО-1963» у 2021 році виборола команда «Олександр Купрін», з чим її вітаємо.

Наступної суботи у 27-й школі відбудуться фінальні ігри Кубка Одеси з регбі-5. Початок ігор – о 13.30.

rugby.od.ua

30 вересня 2023 г.

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».