Новина детально
08 грудня 2021 р.

РЕГБІ-5. ШКОЛЯРІ ДОГРАЮТЬ КУБОК ОДЕСИ В НАЙБЛИЖЧІ ДВА ТИЖНІ

Приємна новина для шанувальників регбі-5: багатостраждальний Кубок Одеси серед школярів, який довелося проводити у скороченому вигляді та зупиняти на невизначений термін через червону зону карантину та дистанційне навчання у навчальних закладах, таки продовжиться!

11 грудня за втішний Кубок «КРЕДО» змагатимуться команди, які не потрапили у фінальну частину турніру. У спортзалі 27-ї школи у чвертьфіналах зіграють «Фраполлі» із «Сікардом», «Деволан» із «Данꞌїні», «Костанді» з «Мечниковим» та «Ланжерон» із «Купріним», після чого відбудуться півфінали та фінал. Початок ігор – о 13.30.

А ось 18 грудня у тому ж спортзалі 27-ї школи пройдуть фінальні ігри Кубка Одеси з регбі-5: у півфіналах зіграють «Дерибас» та «Суворов», а також «Ксантос» та «Sluban» («Шелестович»), після чого пройдуть гра за третє місце та фінал.

Початок ігрового дня – о 13.30.

rugby.od.ua

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги відвідали Незламні! (ФОТО)