Пряма трансляція Кубку України з регбі-7 серед чоловічих команд 2021 року, присвяченого 30-й річниці Незалежності України (ОНОВЛЕНО)
23 серпня 2021 року. м. Київ. Стадіон «Темп». Кубок України 2021 року з регбі-7 серед чоловічих команд, присвячений 30-й річниці Незалежності України.
Відповідно до поданих заявок у змаганнях Кубка України 2021 року візьмуть участь 9 команд: «Evolution-7s» м. Хмельницький, «Кредо-63» м. Одеса, КІВС-«Сокіл» м. Львів, «Антарес» м. Київ, «Ребелз» м. Київ, РК «Патруль» м. Київ, «Прометей» м. Херсон, РК «Дніпро» м. Дніпро, «Вітовка» м. Миколаїв.
Змагання пройдуть у 2 етапи.
На першому етапі 9 команд за підсумками «сліпого» жеребкування розподіляються на 3 підгрупи. Змагання у підгрупах проводяться за коловою системою в одне коло, за підсумками яких визначаються команди, що посіли 1, 2 та 3 місця у підгрупах.
На другому етапі, переможці груп та найкраща 2-га команда, яка визначиться за додатковими показниками, грають за 1-4 місця у півфінальних та фінальних іграх. Інші чотири команди (дві команди, що посіли 2-гі місця, та дві кращі команди, що посіли 3-і місця в підгрупах) також у півфінальних та фінальних іграх розіграють 5-8 місця Кубка України 2021 року.
Найгірша з команд, що посіли 3-і місця (за результатами ігор в підгрупах), припиняє участь у змаганнях і визначається як команда, яка посіла підсумкове 9 місце.