Новина детально
20 травня 2021 р.

В ОДЕСІ ВІДБУДУТЬСЯ ДВА ДИТЯЧИХ ФЕСТИВАЛІ З РЕГБІ-5

Як розповіла Rugby.od.ua керівник Дитячої регбійної ліги Одеси Марина Окольнича, в найближчу суботу, 22 травня, а також 29 травня на відкритих майданчиках зі штучним трав'яним покриттям стадіону «Академія Спорту» пройдуть два дитячих фестивалі з регбі-5.

- На жаль, через пандемію коронавірусу і переходу на дистанційне навчання, а значить - відсутність тренувань, ми не встигли провести Чемпіонат Дитячої регбійної ліги Одеси, - сказала Марина Михайлівна. - Але ми дуже хотіли, щоб діти цієї весни, перед канікулами, все-таки трохи пограли в регбі-5 на свіжому повітрі. Для цього ми вирішили організувати два фестивалі з регбі-5, в яких візьмуть участь наші школярі.

Згідно з домовленістю між організаторами та тренерами, традиційного поділу на команди за принципом «школа проти школи» цього разу не буде. У фестивалях зіграють юні регбісти трьох вікових категорій - 2009, 2010 років народження, а також 2012 року народження і молодші. Крім того, можливе проведення декількох ігор за участю команд, що складалися виключно з дівчат.

Ігри будуть проходити одночасно на двох майданчиках з 10:00 до 12:00.

rugby.od.ua

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!