Новина детально
11 березня 2021 р.

Томас Бах переобраний президентом МОК на другий термін

Олімпійський чемпіон Томас Бах був переобраний президентом Міжнародного Олімпійського Комітету на чотирирічний термін. На 137-й сесії МОК, яка відбувається у віртуальному режимі, 67-річний німець отримав 93 голоси "за" і 1 "проти" з 94 дійсних голосів.

Томас Бах, який завоював «золото» у складі збірної Німеччини з фехтування на рапірах на Олімпійських іграх Монреаль-1976, був обраний президентом МОК на сесії МОК в 2013 році в Буенос-Айресі на перший восьмирічний термін. Цей термін закінчиться в день закриття Олімпійських ігор Токіо-2020 8 серпня цього року, як було вирішено Виконавчим комітетом МОК. Його другий термін на посту президента МОК почнеться відразу після цього і завершиться в 2025 році.

«Щиро дякую вам за цей надзвичайний голос довіри та впевненості. Для мене це ще більш приголомшливо, враховуючи численні реформи та багато складних рішень, які нам довелося прийняти, і які торкнулись усіх нас», - відзначив президент Бах після виборів.

Під час свого президентства Томас Бах отримав в жовтні минулого року престижну Сеульську премію миру - премію, яка, за його словами, належить всьому МОК і всьому олімпійському руху. Він підкреслив, що без підтримки такої кількості людей по всьому світу досягнення миру за допомогою спорту ніколи б не могло бути здійснено. У 2019 році він був нагороджений Премією миру Джема-Папандреу в Афінах. Ця нагорода вручається окремим особам і групам, які зробили «видатний внесок у справу миру».

noc-ukr.org

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!