Новина детально
03 жовтня 2020 р.

Відбулось перше організаційне засідання щодо проведення всеукраїнського турніру з регбі на Кубок Посла Аргентини в Україні

У п'ятницю, 2 жовтня, у приміщенні Посольства Аргентинської Республіки в Україні відбулася робоча зустріч в рамках організації проведення Кубку Посла Аргентини з регбі серед дитячих команд, який заплановано на 23 жовтня у столиці.

Представники Федерації регбі України обговорили з Послом Аргентини Еленою Летісією Мікусінскі деталі організації турніру, узгодили план подальшої  взаємодії у підготовчому процесі.

Нагадаємо, відкритий всеукраїнський турнір з регбі серед юнацьких команд на Кубок Посла Аргентини в Україні вперше пройде в нашій країні!

За трофей змагатимуться команди юнаків 2008-2009 років народження.

Регламент про проведення 1-го відкритого всеукраїнського турніру з регбі серед юнацьких команд на Кубок Посла Аргентини в Україні (завантажити).

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!