Новина детально
17 вересня 2020 р.

Курсант НАВС – майстер спорту й володарка Кубку України з регбі!

Капрал поліції Анастасія Пряха, курсант 410 навчальної групи ННІ № 1 НАВС, протягом 10 років грає в регбі, з яких чотири останні – за столичну команду «Авіатор». Змагаючись за Кубок України з регбі-7, який проходив в Одесі, київська команда обіграла колективи із Харкова, Кременця, Львова, та Одеси й стала переможцем турніру.

У запеклій боротьбі за бажаний трофей «Авіатор» продемонстрував відмінну гру, результативні дії та бойовий дух. Киянки обіграли одеситок з рахунком 14:7. Крім перемоги команди, ще однією нагородою для Анастасії Пряхи стало присвоєння спортивного звання «Майстер спорту України».

«Я почала займатися регбі з 10 років і на той час навіть не усвідомлювала, що цей вид спорту стане частиною мого життя. У юнацькому віці грала за команду хлопців, а вже згодом перейшла у професійну київську жіночу команду «Авіатор». Довготривалі наполегливі тренування мали результат – і вже 2018 року я взяла участь у Чемпіонаті Європи з регбі (вікова категорія U-18) у Франції. Регбі – це командний дух, дисципліна, динамічність, пристрасть, характер і витримка. Завдяки цим якостям і професійним порадам наставників я зросла як спортсмен і мені вдалося себе реалізувати», – зауважує Анастасія.

На досягнутому спортсменка не зупиняється. Має мрію – взяти участь у Чемпіонаті світу з регбі, стрибнути з парашутом і здійснити подорож до Гренландії.

Анастасія ще в шкільні роки прагнула стати слідчим і захищати інтереси громадян, бути гідною дочкою свого батька, який власним прикладом продемонстрував важливість, престижність і відповідальність цієї професії.

Тож бажаємо дівчині успіхів у спорті, навчанні й подальшій професійній діяльності!

Відділення комунікації НАВС

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги відвідали Незламні! (ФОТО)