Новина детально
02 вересня 2020 р.

Школа «Лідерс» (Одеса) проводить набір дітей у фізкультурно-оздоровчу групу

Одеська регбійна школа «Лідерс» проводить набір дітей від чотирьох років в фізкультурно-оздоровчу групу (заняття з елементами регбі).

Як розповіла прес-службі Федерації регбі Одеської області одна з тренерів школи Марина Бородіна, тренування проходять в легкому режимі в ігровій формі з використанням елементів регбі. Ніяких стиків і ніякої небезпеки для дитини.

- Я думаю, що для батьків немає нічого важливішого, ніж здоров'я їх дітей, - каже Марина Валентинівна. - Тому дуже важливо, щоб діти займалися фізкультурою і спортом. Спорт допомагає розвивати витривалість, дисципліну, зміцнює різні групи м'язів, тренує характер і силу волі. Так що чекаємо діточок на наших легких тренуваннях з елементами регбі. Дітям вони дуже подобаються!

Заняття проходять на Селищі Котовського (зупинка «Меркурій»). Подробиці можна дізнатися за телефонами: 066-284-90-61, 068-050-47-97.

rugby.od.ua

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
ВЕТЕРАНИ УКРАЇНСЬКОГО РЕГБІ ЗІГРАЛИ МАТЧ ПАМ’ЯТІ ЛЕОНІДА ШЕЛЕСТОВИЧА В ОДЕСІ