Новина детально
19 липня 2020 р.

Тест-матчі суботи: тріумф ДЮСШ «Анатра»

На стадіоні «Академія Спорту» відбулася чергова порція тест-матчів за участю команд одеських регбійних шкіл.

Представники ОДЮСШ, шкіл «Лідерс» і «Анатра» (два склади) вікової категорії «до 12 років» зіграли за коловою системою (10х10, два тайми по 8 хвилин), визначивши переможця міні-турніру.

Товариське змагання серед гравців віком до 12 років виграв перший склад ДЮСШ «Анатра», який обіграв і ОДЮСШ (25:0) і «Лідерс» (40:0), але зіграв внічию з другим складом «Анатра» (20:20).

Другу позицію зайняв якраз «Анатра-2», також здолав і ОДЮСШ (15:0), і «Лідерс» (15:10).

У грі, вирішальною долю третього місця, «Лідерс» взяв верх над ОДЮСШ (20:0).

Команди U-15 «Лідерс» і ОДЮСШ зіграли повноцінний сорокахвилинний поєдинок з регбі-13, в результаті якого перемогу з рахунком 22:14 здобули «лідерси».

Підсумкове турнірне становище команд:

Анатра-1 (2 перемоги, 1 нічия, 0 поразок, різниця очок - 85:20)

30 вересня 2023 г.

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

Національна чоловіча збірна України з регбі-15 провела перше тренування перед суботнім матчем зі збірною Швеції