Новина детально
26 травня 2020 р.

Роман КОВАЛЕНКО - про карантин, одеський RC «Sailors» та перенесення студентських турнірів

Внутрішній центровий «КРЕДО-1963» Роман Коваленко, як відомо, не тільки захищає червоно-білі кольори одеського клубу, а й разом з Миколою Делієргієвим тренує команду одеського Морського училища №3 RC «Sailors», яка цьогоріч планує дебютувати в Першій лізі чемпіонату України. Крім того, Роман Олегович відповідає за студентський напрямок в Федерації регбі Одеської області.

Через пандемії коронавируса довелося перенести всі регбійні змагання, команди не мали можливості тренуватися, але незабаром все стане на свої місця.

Про все це Роман Коваленко розповів в ексклюзивному інтерв'ю прес-службі Федерації регбі Одеської області.

- Романе, як пройшов ваш карантин? Вдавалося тренуватися індивідуально?

- Ви знаєте, коли був введений карантин - дав собі установку: ні кроку назад, йти тільки вперед. Тому, по можливості, тренувався індивідуально, в домашніх умовах, бігав в тих місцях, в яких було дозволено, виконував різні вправи, підтримуючи себе в формі. Ну і, не забувайте, на мою основну роботу (директор Морського училища №3. - Прим. авт.) карантин не вплинув - все одно потрібно було приходити і виконувати адміністративні завдання.

- Питання не як до діючого гравця «КРЕДО-63», а як до одного з тренерів команди Морського училища №3 RC «Sailors». Тренування разом з навчанням на місці довелося перервати через введення карантину, новий навчальний рік почнеться нескоро. Як в такому випадку працюєте з курсантами?

- З курсантами набагато складніше, ніж з тими, хто грає в «КРЕДО» і живе в Одесі. Більшість хлопців - неповнолітні, після введення карантину вони роз'їхалися по області, одеситів в команді небагато. Самі розумієте, все, що ми могли зробити в ситуації, що склалася - це з Миколою Володимировичем Делієргієвим скинути всім завдання.

Ми знаємо, що у курсантів серйозне дистанційне навантаження з навчання, але при цьому всім рекомендували виконувати комплекси вправ в домашніх умовах.

Оскільки я нікого з них не бачив вже кілька місяців, складно сказати, хто в якій формі знаходиться. Деяких взагалі не видно і не чутно - займаються домашніми справами, допомагають батькам по господарству, вчаться.

- Команда подала заявку на участь в чемпіонаті України серед клубів Першої ліги. Навчальний сезон почнеться восени, відповідно, в Одесі хлопці зберуться в кінці серпня-початку вересня. По суті, півроку без тренувань та ігор ... Як будете виходити з цієї ситуації?

- Звичайно, те, що доводиться бути без ігор і тренувань стільки місяців, - це дуже погано, і це точно не допоможе жодній з команд. Радує лише те, що хлопці у нас молоді, набрати хорошу фізичну форму їм набагато легше, ніж тим, кому за тридцять. Як тільки буде відомий календар матчів Першої ліги, як тільки Федерація регбі України повідомить про початок сезону - ми всіх зберемося і почнемо інтенсивну підготовку до дебюту в чемпіонаті країни. Я думаю, що за два-три тижні можна набрати певну форму, згадати те, що хлопці вже вміли, і рухатися вперед. Ми дуже хочемо спробувати свої сили на всеукраїнському рівні, це - прекрасний шанс для наших курсантів проявити себе. Упевнений, у всіх будуть горіти очі. Тим більше - після такої перерви. Так що, думаю, все буде добре!

- Як відомо, в Федерації регбі Одеської області ви відповідаєте за студентський сегмент. Навесні змагань не було через введення карантину, влітку не буде з тієї ж причини, що навчальний рік для студентів завершується в режимі «онлайн». Чи можна говорити про те, що всі заплановані змагання будуть проведені восени?

- По правді кажучи, мені б не хотілося забігати настільки вперед. Ми планували одне, тепер доведеться переглядати наші плани. Упевнений, що після наради з керівництвом Федерації регбі Одеської області ми визначимося з тим, як будемо виходити з цієї ситуації. В нас є час. Ми поки не знаємо, яким буде загальний стан в країні. Можете не сумніватися, через якийсь час все буде проаналізовано, ми обов'язково проведемо Молодіжно-студентську лігу, зробивши те, що в наших силах, щоб всім було комфортно, зручно, доступно для учасників.

credo63.com

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги відвідали Незламні! (ФОТО)