Новина детально
24 травня 2020 р.

Головам обласних (Київської міської) федерацій регбі, членам Дитячо-юнацької комісії Федерації регбі України, тренерам команд

Протягом тривалого періоду всі ми, регбійне товариство: керівники, тренери, гравці, знаходимось у «полоні» підступної пандемії коронавірусу, залишившись без тренувальної і змагальної діяльності через введений в Україні карантин, продовжений до 22 червня 2020 року.

Тим часом, 20 травня Кабінет Міністрів України прийняв рішення про перехід до другого етапу послаблення карантину, розпочинаючи з 22 травня цього року, який опублікований на сайті ФРУ (файл додається).

Хотілось би, що б якнайшвидше послаблення карантину дало нам право поетапно повернутись до повноцінного відновлення навчально-тренувальних занять та участі у змаганнях, яке можливе тільки у повній узгодженості з відповідною Постановою Кабінету міністрів України.

Дитячо-юнацькою комісією ФРУ розроблені кілька варіантів проєктів календарів юнацьких змагань з кінця серпня в залежності від розвитку ситуації з коронавірусом і зі збереженням чемпіонатів у всіх вікових групах.

Календарі і формати будуть винесені на обговорення тренерів команд для внесення конструктивних пропозицій.

Дитячо-юнацька комісія Федерації регбі України

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
Українські регбісти посіли 3-є місце на міжнародному турнірі з регбі-15 «RUGBY AMBER CUP»