Новина детально
13 квітня 2020 р.

Тренер-викладач з регбі ДЮСШ м. Покровськ Ігор Юркін визнаний найкращим серед своїх колег в Донецькій області

10 квітня в онлайн-режимі в Донецькій облдержадміністрації в рамках засідання колегії Управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА підбили підсумки роботи керівників органів управління фізичною культурою і спортом міськвиконкомів і райдержадміністрацій, між цивільними та військовими адміністрацій, об'єднаних територіальних громад, керівників обласних фізкультурно-спортивних організацій і товариств, дитячо-юнацьких спортивних шкіл Донецької області і тренерів-викладачів за 2019 рік.

За підсумками роботи тренерів-викладачів ДЮСШ Донеччини за 2019 рік з неолімпійських видів спорту в номінації «Дитячо-юнацький спорт» директор та тренер-викладач з регбі ДЮСШ м. Покровськ Ігор Юркін посів 1 місце з 1993 очками, а спортивна школа, в якій він працює, потрапила до п’ятірки найкращих ДЮСШ Донецької області.

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги відвідали Незламні! (ФОТО)