Новина детально
25 березня 2020 р.

World Rugby підтримало рішення МОК щодо перенесення Олімпійських і Паралімпійських ігор у Токіо-2020

World Rugby підтримує розсудливе і необхідне рішення Міжнародного олімпійського комітету (МОК) та Організаційного комітету Токіо 2020 року про перенесення Олімпійських і Паралімпійських ігор.

Здоров'я та безпека спортсменів, вболівальників та всіх учасників - наш спільний пріоритет і відповідальність, і ми вважаємо, що в цих дуже складних та безпрецедентних обставинах було прийнято правильне рішення.

Ми розраховуємо на тісну співпрацю в дусі партнерства з МОК, Організаційним комітетом Токіо-2020 і всіма іншими зацікавленими сторонами з метою перенесення Ігор, і ми віримо, що після видатного чемпіонату світу з регбі 2019 року в Японії, господарі, незважаючи на глобальну ситуацію у світі, забезпечать проведення Олімпійських ігор на найвищому рівні.

Нагадаємо, вчора, 24 березня, МОК оголосив рішення щодо перенесення Ігор XXXII Олімпіади в Токіо на 2021 рік.

www.world.rugby

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги відвідали Незламні! (ФОТО)