Новина детально
13 лютого 2020 р.

Збірна Одеси U-18 проведе навчально-тренувальний збір в Італії

Збірна Одеси U-18, в рамках підготовки до міжнародного турніру, який планується організувати наприкінці жовтня/початку листопада в Одесі, проведе навчально-тренувальний збір в Італії, а також, як відомо, в квітні дебютує у вищій лізі чемпіонату України.

Як вдалося дізнатися прес-службі Федерації регбі Одеської області, збори пройдуть в столиці Італії - Римі - в період з 8-го по 17 березня.

Юні одесити старанно попрацюють на тренуваннях, зіграють кілька спарингів, візьмуть участь в товариському турнірі, а також отримають можливість познайомитися з визначними пам'ятками Рима, для чого заплановано культурно-розважальна програма ...

Проведення зборів в Італії стало можливим завдяки фінансовій підтримці віце-президента ФРОО Сергія Моцмана та його партнерів і друзів у бізнесі.

credo63.com

17 лютого 2020 г.
В Ірпені відбувся турнір з регбі, присвячений памʹяті воїнів-афганців (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «В Ірпені відбувся турнір з регбі, присвячений памʹяті воїнів-афганців (ВІДЕО)».

05 лютого 2020 г.
Регбістів з Покровська визнали найоригінальнішими в різдвяному фотоконкурсі на Донеччині (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Регбістів з Покровська визнали найоригінальнішими в різдвяному фотоконкурсі на Донеччині (ВІДЕО)».

 
Ольга Суркова та Анастасія Бардика завітали до Кременця та Івано-Франківська з програмою «Ми любимо регбі і навчимо любити його Вас»