Новина детально
07 грудня 2019 р.

У Харкові стартує дев’ятий сезон Шкільної регбійної ліги

21 грудня у Харкові стартує новий сезон Шкільної регбійної ліги. У спортивному залі ШВСМ два дні будуть розгортатися баталії серед 16 команд шкіл міста за звання чемпіона.

У зв'язку з цим, на стадіоні Динамо, в навчальному класі недавно відкритої Академії регбі Харківської області пройшла нарада представників команд та організаторів Харківської шкільної регбійний ліги, під час якої відбулося жеребкування турніру.

У нараді брав участь і президент Федерації регбі Харківської області Роман Бихов. За дорученням Федерації регбі України він передав комплекти м'ячів тренерам дитячих команд харківських дитячо-юнацьких спортивних шкіл та тренерам команд-учасниць шкільної ліги і побажав успішного виступу командам і їх тренерам в майбутніх турнірах.

Харківська Шкільна Регбійна Ліга

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!