Новина детально
03 жовтня 2019 р.

Дмитро ФЕДИШИН: «Попросив хлопців показати відкрите регбі, щоб гра сподобалася глядачам»

Наставник одеського «КРЕДО-63» Дмитро Федишин прокоментував гру своєї команди після восьмої поспіль перемоги в чоловічій Суперлізі.

- Чи очікували, що рахунок буде настільки великим, з огляду на те, що в грі не брали участь мінімум п'ять гравців основного складу?

- Якщо чесно, я трохи переживав з цього приводу, адже мені хотілося, щоб у хлопців вийшло те, що ми планували на тренуваннях. Думаю, ви й самі помітили, що гра з «Політехніком» була відкритою. Я просив своїх підопічних, щоб вони показали відкрите регбі, яке б подобалося глядачам. І, зізнаюся, вони з цим впоралися на сто відсотків. Може, трохи десь щось не вийшло, але в цілому, я задоволений грою.

- Це вже стало «фішкою» «КРЕДО» у других таймах - атакуюча гра, багато спроб після контратак, великий рахунок ...

- Так, але за всім цим стоїть кропітка робота на тренуваннях. Ми намагаємося контролювати м'яч протягом усього матчу, і, хоч і намагаємося прищепити команді атакуючий регбі, але для досягнення максимальних цілей, для того щоб перемагати чемпіона, нам потрібно навчитися грати, перш за все, без м'яча, намагатися якісно грати у відборі. Якщо ми дамо тиск на суперника, то у нас виходить відбирати м'ячі. Причому, згідно зі статистикою, ми досить непогано відбираємо м'ячі в «раках» і перештовхуючи суперників в «сутичка».

- Попереду всього один матч в Суперлізі – з харківським «Олімпом», який не програє вже багато років. З якими думками підходите до цієї зустрічі? Чи всі поїдуть до Харкова?

- Ви знаєте, у нас до восьмого туру не було ніяких проблем зі складом, проте в останніх іграх ряд гравців не змогли взяти участь в матчах з різних причин - суб'єктивних, об'єктивних, через травми, хоча раніше в цьому сезоні наші гравці взагалі не отримували вагомих пошкоджень. Але я думаю, що якщо хлопці проведуть останні тренування так, як минулого тижня, з таким же настроєм і таким же бажанням, виконають установку на гру, то все у нас буде добре. Бій чемпіону ми обов'язково дамо.

credo63.com

 
30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.
КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

 
НАГОРОДЖЕННЯ ЗАСНОВНИКІВ та ВЕТЕРАНІВ РЕГБІ КПІ ім. Ігоря Сікорського