03 вересня 2019 р.
Одеський «КРЕДО-63» чекає в гості хмельницьке «Поділля»
У найближчу суботу на одеському стадіоні «Спартак» пройде перший поєдинок другого кола чемпіонату України з регбі-15 серед чоловічих команд Суперліги: місцевий «КРЕДО-63» прийме хмельницьке «Поділля».
З огляду на те, що одесити обіграли «Поділля» в гостях, а до закінчення чемпіонату залишається не так багато ігор, повторна вікторія над суперником з Хмельницького може завчасно забезпечити КРЕДО-63 як мінімум срібні медалі Суперліги.
Логічно, що дана зустріч є найважливішою для обох команд, а значить, ми станемо свідками справжньої битви двох кандидатів на потрапляння в число призерів елітного дивізіону чемпіонату України з регбі-15.
Відбудеться гра 7 вересня (субота) на стадіоні «Спартак». Початок - о 12:00. Вхід вільний!
credo63.com