Новина детально
05 червня 2019 р.

У Києві розіграли нагороди чемпіонату України з регбі-5 (ФОТО)

Чудова спортивна атмосфера і завзята боротьба за перемогу тривала між найкращими командами з регіонів, які протягом року виборювали право на участь у фіналі! Лише в Одесі у відбіркових змаганнях взяли участь близько 100 команд!

4 червня дитячі команди за підтримки жіночого руху «За сімейні цінності» грали на професійних полях, на яких проводяться ігри дорослого чемпіонату з регбі!

І ось вони переможці 3-го чемпіонату України з регбі-5:

1 місце - «Карло Боссолі», м. Одеса;

2 місце - «Ксантос», м. Одеса;

3 місце - «Буревісник», м. Хмельницький.

Спеціальний приз від жіночого руху «За сімейні цінності», який встановлено за чесну гру, отримала команда «Антарес», Київська область, Клавдієво.

Олег Сморчков (ТВО голови Дитячої-юнацької комісії Київської міської федерації регбі) виступив співорганізатором чемпіонату України з регбі-5 серед гравців 2008-2009 років народження.

Команда м. Києва «Київські Соколи» також брала участь у чемпіонаті і вийшла до фіналу.

«Регбі-5 - специфічний вид спорту, який суттєво відрізняється від класичного регбі, в який грають Київські Соколи. Проте, гравці РК «Київські Соколи» виступили пристойно і зайняли 5 місце. Нам трохи не повезло з жеребкуванням і ми потрапили в одну групу з фіналістами, командами з Одеси. Але тренери дуже задоволені виступом. Бо вони розглядали ці змагання, як етап підготовки до міжнародних турнірів з регбі», - говорить Олег Сморчков.

У фінальних змаганнях взяли участь вісім команд з Одеси, Рівного, Кривого Рогу, Хмельницького, Києва та Київської області.

«Приємно, що розвиток дитячого спорту підтримує Міжнародний жіночий рух «За сімейні цінності». Здоров’я дитини, відповідальність, гра в команді, вміння досягати результату, товариське спілкування - це те, що закладається в спортивних секціях. Саме завдяки підтримці і зацікавленості батьків сьогодні в Україні розвивається дитяче регбі», - про це зазначив Павло Рожков, під час вручення спеціального призу, наймолодшим учасникам.

Жіночий клуб «За сімейні цінності»

 
21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

30 вересня 2023 г.
Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

 
ВЕТЕРАНИ УКРАЇНСЬКОГО РЕГБІ ЗІГРАЛИ МАТЧ ПАМ’ЯТІ ЛЕОНІДА ШЕЛЕСТОВИЧА В ОДЕСІ