Новина детально
31 травня 2019 р.

Регбісти «Олімпу» привітали дітей з майбутнім святом (ВІДЕО)

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей Чемпіони з регбі - харківський «Олімп» - провідали маленьких пацієнтів Харківської обласної дитячої лікарні №1.

Регбісти на чолі з головним тренером Валерієм Кочановим взяли участь в концерті, який був організований для діток медперсоналом, зробили фото на пам'ять, подарували подарунки і побажали перемогти в непростій боротьбі з недугою.

«Регбійний клуб «Олімп» на чолі з нашим президентом Олександром Ярославським вітає всіх діток з майбутнім святом! Ми хочемо побажати їм міцного здоров'я, скоріше здолати всі недуги і запрошуємо всіх на стадіон на наші домашні матчі», - підкреслив головний тренер «Олімпу» Валерій Кочанов.

Харківські чемпіони не в перший раз проводять подібну акцію. До цього «олімпійці» організовували всеукраїнський марафон зі здачі крові «Здай кров - врятуй життя дитині!», в якому взяли участь більшість регбійних команд України.

«Сьогодні ми приїхали привітати діток з майбутнім святом і передати їм побажання стати чемпіонами в тому, що вони роблять», - прокоментував гравець «Олімпу» Максим Кравченко.

У свою чергу, головний лікар ХОДЛ №1 Оксана Піантковська подякувала регбійному клубу за підтримку, а також побажала добути всі титули в майбутніх змаганнях.

RC Olimp Kharkiv Rugby Club

19 лютого 2020 г.
Хмельницькі регбісти долучились до соціального проекту «МІЙ ДОНОР»! (ФОТО, ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Хмельницькі регбісти долучились до соціального проекту «МІЙ ДОНОР»! (ФОТО, ВІДЕО)».

17 лютого 2020 г.
В Ірпені відбувся турнір з регбі, присвячений памʹяті воїнів-афганців (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «В Ірпені відбувся турнір з регбі, присвячений памʹяті воїнів-афганців (ВІДЕО)».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)