Новина детально
16 травня 2019 р.

Розіграш квитків на матч Україна - Швеція завершено: переможці визначені

Десять щасливчиків були обрані за допомогою генератора випадкових чисел.

Сьогодні, як ми і обіцяли, фінішував розіграш квитків на матч Україна - Швеція, організований Одеським регбійним союзом.

У нашому конкурсі взяли участь 56 осіб, які виконали правила участі (коментар «I love rugby» / «Я люблю регбі» і репост новини про проведення конкурсу).

За допомогою генератора випадкових чисел сьогодні була визначена десятка переможців.

Перше місце зайняв Дмитро Сахнюк, якому дістаються п'ять безкоштовних квитків на гру, Вадим Кошелюк отримає чотири квитки, Юлія Іванова - три, решта щасливчиків - по два.

4-10. Микола Лещенко (2 квитки)

Отримати квитки переможці можуть в суботу під час проведення матчів ветеранського турніру «Одеська хвиля пам'яті Михалича» на стадіоні «Академія Спорту» (з 12:00 до 14:30), під час проведення фіналу Дитячої регбійної ліги Одеси в суботу в спорткомплексі СКА (16:00-18:00) або завтра в районі вокзалу (за домовленістю) (контактна особа - Леонід Францескевич, 097-906-28-93, Viber).

credo63.com

30 вересня 2023 г.

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».