Новина детально
25 квітня 2019 р.

Провідні спортсмени країни долучилися до інформаційно-освітнього проекту SportCamp&More

На головній спортивній базі України в Конча-Заспі відбувся черговий етап інформаційно-освітнього проекту щодо кар’єри атлетів SportCamp&morе - семінар «Athletes’ education».

Форум ініційований Національним олімпійським комітетом України на чолі з Сергієм Бубкою за підтримки «Фонду Кличко».

Нагадаємо, SportCamp&More включає в себе цілу серію регулярних практичних семінарів щодо розвитку кар'єри атлетів, балансу спорту та освіти, соціальної адаптації після завершення активних виступів, подальшого розвитку та самовдосконалення. Проект вже впроваджується для українських спортсменів й триватиме до самого початку Олімпійських ігор в Токіо-2020.

У заході взяли участь провідні атлети України, серед яких Олімпійські чемпіони та призери, переможці світових та європейських першостей: Валерій Андрійцев, Жан Беленюк, Ірина Варвинець, Олег Верняєв, Юрій Вандюк, Юлія Джима, Наталія Добринська, Владислав Гераскевич, Лариса Заспа, Людмила Лузан, Марія Кічасова, Олена Кривицька, Ксенія Пантелеєва, Алла Черкасова, Аліна Бережна, Ірина Гусяк, Юлія Хавалджи, Олена Пахольчик, Юлія Прокопчук, Олена Яценко та багато інших, а також наставники наших олімпійців, члени Комісії атлетів та «Антураж атлетів» НОК.

Модератором виступила бронзова призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики, голова Комісії НОК України «Антураж атлета» Олена Говорова. Вітали учасників заходу: Олімпійська чемпіонка, заступник голови Комісії атлетів НОК Наталія Добринська, директор «Фонду Кличко» Аліна Носенко, учасниця Олімпійських ігор з художньої гімнастики, член Комісії МОК з олімпійської освіти Віра Передерій.

Темами для обговорення для атлетів та їх тренерів стали: психологічна підготовка спортсменів та селфі в твоєму Instagram. Цікаву та корисну інформацію щодо цих питань учасники отримали від відомих спікерів: кандидата наук, спортивного психолога Андрія Колосова та представника «Фонду Кличко» Тараса Безпалого.

noc-ukr.org

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)