Новина детально
05 грудня 2018 р.

Борис Бовсуновський: «Сподіваюся, що такі заходи допоможуть зробити світ вітчизняного регбі ще кращим!»

Суддя ФРОО розповів про недавнє навчання від World Rugby в Україні.

«На минулих вихідних ми з колегами пройшли семінар з іноземними інструкторами з Румунії та Іспанії – Даніеля Мітреа і Хосе Городжатегі. Вони представили програму «Training & Education» з можливістю отримати рівень викладача: він дає можливість офіційно проводити семінари за певними курсами World Rugby», - пояснив Борис.

«На семінарі були представлені два напрямки: з ухилом на тренерство і з ухилом на суддівство. В принципі вони розрізнялися лише специфікою. Сам семінар був спрямований на вивчення сучасних підходів і методик викладання і спілкування з іншими учасниками процесу.

Відмінними рисами заходу були: хороша база («Конча-Заспа», як завжди, на висоті); неймовірна атмосфера, створена інструкторами і кожним з учасників; пильна увага, приділена практиці; професіоналізм інструкторів; якісна оцінка результатів.

Загалом, я залишився дуже задоволений – інформація сприймалася дуже зручно, і було дано позитивний настрій. Сподіваюся, що такі заходи допоможуть зробити світ вітчизняного регбі ще кращим!»

credo63.com

07 травня 2020 г.
Олег Косарєв у програмі «Спортивные известия» (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Олег Косарєв у програмі «Спортивные известия» (ВІДЕО)».

10 березня 2020 г.
У Черкасах розпочався набір в студентську команду з регбі (ФОТО, ВІДЕО)

Відео галерея до новини «У Черкасах розпочався набір в студентську команду з регбі (ФОТО, ВІДЕО)».

 
Ольга Суркова та Анастасія Бардика завітали до Кременця та Івано-Франківська з програмою «Ми любимо регбі і навчимо любити його Вас»