Новина детально
07 листопада 2018 р.

КУБОК МДЦ «АРТЕК» З РЕГБІ

3 листопада 2018 року на стадіоні Міжнародного дитячого центру «Артек», що в Пущі-Водиці, пройшли фінали відкритого Кубка МДЦ «АРТЕК» з регбі.

Всього в змаганнях взяло участь близько 400 дітей, а в фінал пробилися 5 команд, які і розіграли медалі.

Спортивний азарт, величезне бажання перемогти і неабияку майстерність продемонстрували діти з усієї України, які зараз навчаються і відпочивають в «Артеку».

За результатами турніру 1-е місце зайняла і стала володарем Кубка МДЦ «Артек» команда загону «Незламні», 2-е місце – у загону «Перший національний», бронзові медалі завоювала київська команда «Антарес-«ДЮСШ-Авіатор». На четвертому і п'ятому місцях - загони «Всі свої» і «Всемогутні» відповідно.

На завершальний етап змагань прибули співробітники Посольства Франції в Україні Кларіс Броссар і Сільвен Ріголле, які привітали регбістів і вручили Кубок переможцям, а також медалі та подарунки кращим гравцям.

Кращими в командах-фіналістів були визнані – КІЦАНУ Ігор, ОБЛАК Олександр, КАГАДІЇ Єгор, ПРЯЛКІН Юрій і ІСТОМІН Максим. Кращий гравець турніру – МЕДВІДЬ Марія!

Організували і провели цей масовий спортивний захід Фонд розвитку дитячо-юнацького регбі спільно з оздоровчо-спортивним відділом та службою дитячих співтовариств «Артека» за підтримки Посольства Франції в Україні та Федерації регбі України.

07 травня 2020 г.
Олег Косарєв у програмі «Спортивные известия» (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Олег Косарєв у програмі «Спортивные известия» (ВІДЕО)».

10 березня 2020 г.
У Черкасах розпочався набір в студентську команду з регбі (ФОТО, ВІДЕО)

Відео галерея до новини «У Черкасах розпочався набір в студентську команду з регбі (ФОТО, ВІДЕО)».

 
Регбійний клуб «Київські Соколи» гідно представив Україну на міжнародному турнірі з регбі в ОАЕ! (ФОТО, ВІДЕО)