Новина детально
25 вересня 2018 р.

Ольга Суркова: «Була справжня боротьба і гонка за очками»

Менеджер і граючий тренер «White Angels» поділилася радістю від перемоги в чемпіонаті України з регбі-7.

У четвертому турі Суперліги, який відбувся 23 вересня в Києві, «Ангели» підтвердили звання найсильніших регбісток країни.

«Цей етап мені дуже сподобався», - сказала Ольга. «І знаєте чому? Була справжня боротьба і гонка за очками. Нашою метою було не тільки обіграти всіх, але і отримати задоволення від процесу. І я скажу, що ми зробили це.

«Грай з холодною головою, але з гарячим серцем», - любить говорити хороший регбіст і тренер Зураб Кікачеішвілі. Важливість його слів я відчула на цьому етапі. Наш колектив складається з досвідчених гравців і молоді, яка вбирає все на ходу і показує хорошу гру. Я не втомлюся повторювати, що вважаю за честь виходити на поле з «Ангелами». Кожна з нас грає з повагою і величезною віддачею.

Про суперників по Суперлізі скажу одне: найбільш прогресуючою командою є «Тигриці» з Харкова. Вони дуже гідно билися і прийшли до своєї мети - завоювали срібло».

credo63.com

10 березня 2020 г.
У Черкасах розпочався набір в студентську команду з регбі (ФОТО, ВІДЕО)

Відео галерея до новини «У Черкасах розпочався набір в студентську команду з регбі (ФОТО, ВІДЕО)».

05 березня 2020 г.
Петро Адамик в програмі «Без політики» (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Петро Адамик в програмі «Без політики» (ВІДЕО)».

 
Ольга Суркова та Анастасія Бардика завітали до Кременця та Івано-Франківська з програмою «Ми любимо регбі і навчимо любити його Вас»