Новина детально
17 серпня 2018 р.

Перший Одеський дитячий фестиваль регбі

26 серпня в Одесі за ініціативи Миколи Делієргієва команди U11 і U13 битимуться на новому стадіоні школи № 73.

«Цей фестиваль був створений з моєї подачі за підтримки Одеського регбійного союзу», - зазначив Микола.

«Його мета - подарувати дітям свято, повернути їх в тонус і підготувати перед відповідальними матчами фінальної частини чемпіонату України.

Участь візьмуть чотири команди регбістів до 11 років: ОДЮСШ, «Лідерс», «Анатра» з Одеси і «Буревісник» з Хмельницького; а також сім команд віком до 13 років: «Анатра», «Чорномор», ОДЮСШ-1, ОДЮСШ-2, «Лідерс-1», «Лідерс-2» і хмельницький «Буревісник».

Одинадцятирічні гратимуть 2 тайми по 5 хвилин, а старші хлопці - 2 тайми по 6 хвилин.

Змагання розпочнуться з групового етапу, після - ігри плей-офф.

Окрім, власне, турніру учасників і гостей чекає розважальне шоу, подарунки і діджейський сет».

Дитяче свято регбі пройде за адресою вул. Висоцького, 16. Початок о 10:00.

credo63.com

 
25 серпня 2024 г.
«Левиці» (Львів) вибороли Кубок України 2024 року з регбі-7 серед жінок!

Відео галерея до новини ««Левиці» (Львів) вибороли Кубок України 2024 року з регбі-7 серед жінок!».

21 червня 2024 г.
Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!

Відео галерея до новини «Регбісти Збірної Харківської області – володарі золотих медалей чоловічої Суперліги з регбі-7 сезону 2024 року!».

 
Збірна Харківської області – чемпіон України з регбі-7 2024 року серед чоловічих команд Суперліги!