Новина детально
16 серпня 2018 р.

Олег Плахотнюк: «Найголовніша задача - це перемога в Кубку України з регбі-7»

Гравець «Еволюшн Севенс», переможець відкритого Кубку Львова з сімки, поділився планами на сезон.

- Які емоції від перемоги в цьому турнірі?

- Повний позитив - ми ж перемогли. Прямуючи до Львова, нітрохи не сумнівалися в цьому. Об'єктивно рівень нашої команди був набагато вище, ніж у інших. Навіть з новозеландцями у львівського «Сокола» не було шансів побороти «Еволюшн». Сподобалася молода одеська команда «Наутілус», впевнений, що Роман Коваленко і його хлопці на вірному шляху.

Львівський турнір ми розглядаємо як етап підготовки до Кубка України з регбі-7, який пройде 19 серпня в Хмельницькому, а також як розминку перед другою частиною сезону з «класики».

- Чи є у «Еволюшн» плани на осінь?

- Все як завжди, мета - зайняти друге місце у чемпіонаті України з регбі-15 серед команд Суперліги. Необхідно добре виступити - залишилося всього 8 ігор. Особливо важливо проявити себе на домашньому полі, залучити вболівальників і взагалі підняти рейтинг гри в місті.

Але найголовніша задача - це перемога в Кубку України з регбі-7, який пройде на днях. Я впевнений, що «Олімпу» прийшов час ділитися нагородами та перемогами, і взяти їх гідний саме «Еволюшн».

- Як розвивається регбі в Хмельницькому?

- Ми плануємо збільшити кількість дітей, тренуються в місті, і впровадити програму з регбі-5 в школах. Уже провели перший шкільний чемпіонат, в якому брало участь вісім команд. Восени плануємо збільшити їх кількість до п'ятнадцяти і максимально успішно виступати у всіх дитячо-юнацьких змаганнях. У нас є кілька сильних команд під проводом Олександра Мігунова і Богдана Зозулі. Ніде правди діти, що Одеса завжди була для нас орієнтиром. Ми на вас рівняємося і запозичуємо багато ідей, тому що Південна Пальміра - це яскравий приклад у багатьох аспектах.

credo63.com

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)