Новина детально
28 жовтня 2017 р.

Збірна України обіграла Швецію у стартовій грі ЧЄ (ВІДЕО)

Сьогодні, 28 жовтня, в Одесі чоловіча національна збірна України здобула перемогу над командою Швеції з рахунком 29:8 у матчі чемпіонату Європи з регбі-15 в дивізіоні «Conference 1 North».

Україна (15) 29: 8 (8) Швеція

Спроби: Церковний (25, 59), В. Литвиненко (32, 54) - Арвідсон (12);

Реалізації: Косарєв (26, 55, 60) - Горомару-6;

Штрафні: Косарєв (7) - Кларен (49);

Жовті картки: Залізняк (62), В. Литвиненко (74) - немає;

Червоні картки: Радчук (77) - Кожанов (77).

Багато в чому позначився досвід і зіграність української команди. Це в першу чергу стосується гри господарів поля при стандартах, де у шведів не виходило зовсім нічого. Добре проявили себе форварди і флай-хав Сергій Церковний, вміло керував діями партнерів і відзначився дублем.

Скандинави сподівалися на креативність десятого номера і помилки українців. Але клас господарів об'єктивно був вище. Шведам вдалося організувати спробу в першому таймі і забити штрафний після перерви. Цікаво, що удари по воротах у гостей спочатку виконував Хукер, так і не відзначився результативними діями.

Збірна України чотири рази приземляла м'яч в заліковці суперника. Олег Косарєв точно виконав три реалізації і штрафний. У кінцівці емоції захлиснули регбістів, як наслідок, уболівальники побачили дві жовтих і дві червоні картки, але це не завадило українській дружині здобути заслужену перемогу.

Наступний поєдинок за участю підопічних Валерія Кочанова в рамках першості Старого Світу пройде 4 листопада в Паневежисі проти збірної Литви.

30 вересня 2023 г.

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-15 (чоловіки): збірна команда м. Києва вдома розгромила одеський «Кредо-63»».

25 вересня 2023 г.

Відео галерея до новини «КЛАСИЧНЕ РЕГБІ ПОВЕРНУЛОСЯ НА РЕГБІЙНІ ПОЛЯ УКРАЇНИ!».

У Рівному відбувся Відкритий кубок Рівненської області з регбі-7 памꞌяті Героя України Володимира Стельмаха