Новина детально
12 вересня 2017 р.

Валерій Кочанов: «Участь у подібних матчах дає додаткову мотивацію нашим спортсменам»

Головний тренер харківського «Олімпу» про виступ гравців своєї команди в складі збірної Європи проти Польщі в товариському матчі.

- Той факт, що запросили регбістів нашого клубу зіграти за збірну Європи, підтверджує те, що вся робота, яку ми робимо разом з нашим президентом Олександром Ярославським, не марна. З кожним днем ​​ми підвищуємо майстерність як своїх вихованців, так і якість вітчизняного регбі в цілому. Участь в подібних матчах дає додаткову мотивацію нашим спортсменам, які також представляють і збірну України, - підкреслив головний тренер «Олімпу» Валерій Кочанов.

У виставковому матчі, який був приурочений до 60-річчя польського регбі, кращий бомбардир українського чемпіонату Олег Косарєв зіграв весь матч і був точний в 2 реалізаціях, заробивши для збірної Європи 4 очки. Олександр Ломакін провів на полі перший тайм, а після невеликої паузи (в рамках товариської зустрічі дозволено робити будь-яку кількість замін) знову повернувся в гру і дограв до фінального свистка. Незважаючи на те, що збірна Європи поступилася з великим рахунком - 52:19, присутність на полі двох гравців харківського «Олімпу» - знакова подія, адже вони єдині представники українського чемпіонату, що брали участь в матчі такого високого рівня.

Прес-служба РК «Олімп»  

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)