Новина детально
04 квітня 2017 р.

Команда ДЮСШ-2-ФТЛ стала призером Кубка «Весни-2017» з регбі-7 серед дівчат

    01 квітня на полі львівського стадіону «Юність» відбулися ігри Кубка «Весни-2017» з регбі-7 серед дівчат. Цей турнір відбувався у рамках підготовки команд для участі у чемпіонаті України серед жіночих команд вищої ліги, учасниками якої будуть команди з Одеси, Львова, Кременця Тернопільської області, Тернополя, Ужгорода, Мукачево та Івано-Франківська.

    У звітному турнірі, під час якого гарна погода тільки мальовничо підкреслювала назву Кубка, взяли участь п'ять галицьких команд зі Львова, Тернополя та Івано-Франківська.

    Якщо львів'янки і тернопільчанки вже мають певний досвід виступів у Всеукраїнських змаганнях на протязі кількох років, то для спортсменок з Прикарпаття цей рік буде дебютним. Цей фактор, у значній мірі, і вплинув на остаточний розподіл місць у турнірі. Перше місце прогнозовано зайняли господарки зі Львова - команда «Леви», друге – студентки тернопільського ТНЕУ. Франківська команда ДЮСШ-2-ФТЛ зайняла третє призове місце, обійшовши другі команди зі Львова і Тернополя, отримавши, тим самим ігровий досвід і певну практику напередодні першого з чотирьох турів чемпіонату України серед команд вищої ліги, що відбудеться у Кременці Тернопільської області 21-22 квітня.

    Приз кращого гравця у команді ДЮСШ-2-ФТЛ здобула Ірина Шпинта.


 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Робота «кипить»: Фотозвіт НТЗ чоловічої збірної України з регбі-15 до матчів ЧЄ