Новина детально
19 жовтня 2016 р.

Тетяна Кулакова: "Легко не було. Усі ігри були цікавими"

Тренер одеської " Анатри" поділилася враженнями після перемоги своїх підопічних в чемпіонаті України з регбі-7 серед дівчаток 2000-2002 років народження.

"Часу для розбору якихось специфічних моментів гри, відмінних особливостей класики від " сімки", толком і не було. Команда повинна була перебудуватися буквально за два тижні. Але дівчатка зрозуміли, яку загальну картину гри ми хочемо побачити. Саме це вони і зробили".

"Нам все дуже сподобалося: і команди, і чемпіонат. Було видно, що всі добре підготувалися. Для мене, хорошою новиною стало, що в турнірі до 16 років брали участь цілих шість команд. Адже, якщо ми хочемо бачити в Україні сильну національну команду U18 і взагалі збірну країни, необхідно давати можливість молодим дівчаткам грати і набиратися досвіду".

"Складно сказати, чи все вийшло. Адже ми не знали, як чемпіонат пройде, які будуть суперники, тому не ставили ніяких конкретних завдань. Легко не було. Усі ігри були цікавими. У дівчаток був дуже хороший настрій, і вони зіграли упевнено і злагоджено, завдяки чому команда і перемогла".

16 жовтня в Хмельницькому "Анатра" завоювала титул чемпіона України з регбі-7 серед дівчаток 2000-2002, упевнено обігравши ДЮСШ (Кременець), збірну Рівненської області і команду Києва.

credo63.com 

17 листопада 2017 г.
«Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)

Відео галерея до новини ««Спортивна середа» за 15.11.2017 (ВІДЕО ТРК «РУДАНА»)».

17 листопада 2017 г.
АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «АНОНС. Фінал Кубка Київщини з регбі-7 (ВІДЕО)».

 
Перший тур чемпіонату Європи серед чоловічих команд з регбі-7.