Новости регби:  У жіночої збірної України U-18 на груповому етапі нові суперниці

У жіночої збірної України U-18 на груповому етапі нові суперниці

У складі учасників чемпіонату Європи U18 з регбі-7 відбулися зміни.

Новости регби: Матч Молдова - Україна: Бельці або Тирасполь ?

Матч Молдова - Україна: Бельці або Тирасполь ?

Кишинів не зможе прийняти матч чемпіонату Європи в дивізіоні Trophy між молдавською командою та збірною командою України.

Новости регби: У Покровську пройшов обласний турнір з регбі

У Покровську пройшов обласний турнір з регбі

24 серпня у Покровську на полі СК «Металург» відбувся обласний турнір з регбі-7, присвячений 25-й річниці Незалежності України.

Новости регби: У Львові стартує програма з навчання регбі - 5 в загальноосвітніх школах

25 серпня 2016 р.

У Львові стартує програма з навчання регбі - 5 в загальноосвітніх школах

З 26 серпня стартує навчання з регбі-5 для вчителів фізичної культури загальноосвітніх шкіл у рамках програми з навчання регбі-5 у ЗОШ Львова.

Новости регби: З Днем Незалежності  -  Україно !

24 серпня 2016 р.

З Днем Незалежності - Україно !

Наші вітання з нагоди 25-ої річниці Дня Незалежності України !

Новости регби: Джангирян Георгій Вартанович - Заслужений працівник фізичної культури та спорту України

23 серпня 2016 р.

З нагоди 25-ї річниці незалежності України, за значний особистий внесок у державне будівництво, спортивний розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм,

Новости регби: Олімпійська збірна України посіла 31-е місце в медальному рейтингу Олімпіади в Ріо.

22 серпня 2016 р.

На рахунку нашої команди 11 медалей - 2 золоті, 5 срібних і 4 бронзових

Новости регби: Пляжне регбі на Винниківському озері

Пляжне регбі на Винниківському озері

У суботу 20 серпня на спеціально обладнаному майданчику неподалік Винниківського озера відбувся вже традиційний турнір із пляжного регбі.

Сторінки: 414243444546474849

OLD PRAGUE HAM 2017
25 червня 2017 г.
Результати змагань XIII літньої Універсіади України з регбі-7

Відео галерея до новини «Результати змагань XIII літньої Універсіади України з регбі-7».

13 червня 2017 г.
Відео-трансляція першого туру чемпіонату Європи серед жіночих команд з регбі-7.

Відео галерея до новини «Відео-трансляція першого туру чемпіонату Європи серед жіночих команд з регбі-7.».