Новини
Новости регби: Понад 20 українських арбітрів взяли участь в суддівському семінарі в Києві

18 грудня 2017 р.

Понад 20 українських арбітрів взяли участь в суддівському семінарі в Києві

У програму семінару входили такі важливі питання як роль арбітра, комунікації між суддями, гравцями і тренерами.

Новости регби: 16 грудня відбулося підсумкове засідання Президії Федерації регбі України

16 грудня відбулося підсумкове засідання Президії Федерації регбі України

Під час засідання члени Президії заслухали фінансовий звіт Федерації за поточний рік, обговорили та затвердили бюджет на 2018 рік, ухвалили формат проведення чемпіонатів України з регбі 2018 року та інші важливі питання.

Новости регби: У Києві успішно пройшов семінар з регбі-7

У Києві успішно пройшов семінар з регбі-7

20 учасників з усіх куточків України - Тернопіль, Львів, Ужгород, Одеса, Київ, Івано-Франківськ, Дніпро, Кривий Ріг та інші плідно провели два дні разом.

Новости регби: Відкритий кубок Голосіївського району м. Києва з регбі-5 серед дітей (ВІДЕО ТК «Київ»)

14 грудня 2017 року в м. Києві відбувся Відкритий Кубок Голосіївського району з регбі-5 серед дітей.

Новости регби: «Амброзіо Данꞌїні» (школа №86) тріумфував у Кубку Одеси з регбі-5

16 грудня 2017 р.

«Амброзіо Данꞌїні» (школа №86) тріумфував у Кубку Одеси з регбі-5

16 грудня в Південній Пальмірі в неймовірному за напруженням фіналі турніру визначився володар заповітного трофею.

Новости регби: Владислав Булгаков: «Зміни повинні відбуватися, але поступово»

15 грудня 2017 р.

Владислав Булгаков: «Зміни повинні відбуватися, але поступово»

Віце-президент Федерації регбі України Владислав Булгаков розповів про 99-ту щорічну генеральну конференцію Rugby Europe.

Новости регби: Змагання з регбі-5 за програмою Спартакіади шкіл міста Івано-Франківська виграла команда ЗОШ №25

У змаганнях взяли участь 12 шкільних команд.

Новости регби: Кубок Одеси з регбі-5: розклад фінальної стадії змагань

14 грудня 2017 р.

Кубок Одеси з регбі-5: розклад фінальної стадії змагань

16 грудня в спортивному залі СКА чотири найсильніших колективи шкільної ліги з тег-регбі змагатимуться за головний трофей турніру.

Сторінки: 373839404142434445
23 травня 2018 г.
Третій тайм №14 (345)

Відео галерея до новини «Третій тайм №14 (345)».

20 травня 2018 г.

Відео галерея до новини «Понад 60 дітей взяли участь у Відкритому турнірі Голосіївського району міста Києва з регбі-5».