Новина детально
11 серпня 2019 р.

Віталій ЕТНАРОВИЧ: «Ми поєднуємо приємне з корисним: граємо і гостинно приймаємо друзів»

Віце-президент Федерації регбі Одеської області, ініціатор проведення в Одесі фестивалів пляжного регбі, гравець команди Одеське регбійне братство Віталій Етнарович поділився своїми враженнями про III Black Sea Rugby Cup.

- Віталію Володимировичу, розкажіть, як виникла ідея про проведення фестивалів пляжного регбі в Одесі?

- Все просто! Одеса - пляжне місто. Люди, які відпочивають біля моря, завжди прагнуть провести час активно, граючи в пляжний волейбол, пляжний футбол. У світі активно розвивається пляжне регбі, тому і ми вирішили кілька років тому, під час перерви в чемпіонатах країни з регбі-15 та регбі-7, почати проводити фестивалі пляжного регбі. Задіяли своїх регбістів - і чоловіків, і дівчат, і хлопців, і ветеранів, а також запросили команди з інших міст, до нас активно почали приїжджати представники інших міст і країн. І перший, і другий фестиваль пройшли «на ура», тому і цього разу, ви бачите самі, у нас багато команд з України та Молдови.

- Які завдання стоять перед організаторами, перед командами-господинями цього одноденного турніру? На першому місці стоїть результат або ж головне - гостинно прийняти суперників з різних міст і країн?

- Ви знаєте, ми, так би мовити, намагаємося поєднувати приємне з корисним: і позмагатися, показавши гідну гру і результати, і гостинно прийняти наших друзів - це стосується як юнацьких і жіночих команд, так і дорослих і ветеранської.

Як відомо, люди, що живуть в південних регіонах, південних країнах відрізняються своєю гостинністю. Одеса - південне місто, ми завжди намагаємося гідно приймати гостей, дуже раді, коли до нас приїжджають друзі з інших населених пунктів. Звичайно ж, для нас важливо провести турнір на високому рівні, ми пишаємося цим. І зараз переповнює гордість за наш приємний захід, який ми присвячуємо нашому рідному місту.

- Ви не тільки є одним з ініціаторів проведення даного фестивалю, а й безпосередньо допомагаєте в його проведенні і самі берете участь в іграх. Як вам рівень турніру?

- Хотілося б відзначити, що з кожним роком склад учасників зростає, якість гри - все вище і вище, турнір набирає обертів. Ми грали своєю ветеранською командою «Одеське регбійне братство», робили все можливе для досягнення позитивного результату, але, зізнаюся, нам було дуже важко. Суперники і молодші, і тактично грамотніші, вони вчаться грати правильніше і більш дисципліновано, що і позначається на грі і результатах. Але, самі розумієте, для нашої команди результат стоїть далеко не на першому місці.

credo63.com

09 січня 2020 г.
Спортивний інтерес (від 08.01.2020 р.)

Відео галерея до новини «Спортивний інтерес (від 08.01.2020 р.)».

31 грудня 2019 г.
Традиційний обласний турнір з регбі пройшов у Покровську (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Традиційний обласний турнір з регбі пройшов у Покровську (ВІДЕО)».

 
Федерація регбі України вдячна офіцеру Європейської федерації Хосе Горачатеги за тиждень «підвищення кваліфікації» (ФОТО)