Новина детально
21 травня 2019 р.

Олег Косарєв: «Вважаю, що наша команда заслужила цю перемогу»

Гравець збірної України - про переможну зустріч з командою Швеції в Одесі.

Багаторічний «б’ючий» національної збірної України Олег Косарєв в найважливішому матчі зі збірною Швеції не тільки приніс команді 11 очок (два штрафних і спробу), а й своїм потраплянням в поперечину після пробиття штрафного в другому таймі почав результативну атаку, яка завершилася спробою Валентина Литвиненко.

Після закінчення зустрічі вдячні вболівальники кинулися на поле для того, щоб поспілкуватися і сфотографуватися з гравцями збірної України, в тому числі і з Олегом Косарєвим, однак прес-службі Федерації регбі Одеської області все-таки вдалося взяти ексклюзивне інтерв'ю у головного героя матчу зі шведами.

- Олеже, з перемогою! Ви сьогодні принесли збірній України перемогу в найважливішому матчі.

- Не дивлячись на те, що ми грали перед своїми глядачами, ця гра для нас виявилася неймовірно важкою. На самому початку ми не могли втілити в життя наші тактичні задуми, стаціонари, але пізніше ми перебудувалися, почало багато виходити і це призвело до перемоги.

- Ви реалізували два штрафних з вельми незручних позицій, а також занесли важливу спробу. Скажіть, наскільки складно було сконцентруватися в такий важливий момент, коли від твого удару залежить доля виходу збірної країни в більш високий дивізіон?

- У таких іграх дуже важко сконцентруватися, ви маєте рацію. Відповідальність за результат, звичайно ж, колосальна, але я давно є «б'ючим» в збірній України, маю в цьому великий досвід, тому вдається впоратися з хвилюванням. Думаю, мені легше, ніж іншим хлопцям. Ну і, звичайно ж, я дуже радий, що вийшло реалізувати два штрафних і занести останню спробу. Вважаю, що наша команда заслужила цю перемогу.

- Що скажете про атмосферу на одеському стадіоні «Спартак»?

- Одеса завжди дуже тепло нас приймає, глядачі у вас завжди дуже емоційні і вдячні. Тому велике спасибі за таку фантастичну підтримку!

credo63.com

09 січня 2020 г.
Спортивний інтерес (від 08.01.2020 р.)

Відео галерея до новини «Спортивний інтерес (від 08.01.2020 р.)».

31 грудня 2019 г.
Традиційний обласний турнір з регбі пройшов у Покровську (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Традиційний обласний турнір з регбі пройшов у Покровську (ВІДЕО)».

 
Kiev - Darnitsa Rugby Club 2010: команди U-17 і U-15 взяли участь в міжнародному турнірі «Amber Cup 2019» (ФОТО)