Новина детально
07 листопада 2018 р.

КУБОК МДЦ «АРТЕК» З РЕГБІ

3 листопада 2018 року на стадіоні Міжнародного дитячого центру «Артек», що в Пущі-Водиці, пройшли фінали відкритого Кубка МДЦ «АРТЕК» з регбі.

Всього в змаганнях взяло участь близько 400 дітей, а в фінал пробилися 5 команд, які і розіграли медалі.

Спортивний азарт, величезне бажання перемогти і неабияку майстерність продемонстрували діти з усієї України, які зараз навчаються і відпочивають в «Артеку».

За результатами турніру 1-е місце зайняла і стала володарем Кубка МДЦ «Артек» команда загону «Незламні», 2-е місце – у загону «Перший національний», бронзові медалі завоювала київська команда «Антарес-«ДЮСШ-Авіатор». На четвертому і п'ятому місцях - загони «Всі свої» і «Всемогутні» відповідно.

На завершальний етап змагань прибули співробітники Посольства Франції в Україні Кларіс Броссар і Сільвен Ріголле, які привітали регбістів і вручили Кубок переможцям, а також медалі та подарунки кращим гравцям.

Кращими в командах-фіналістів були визнані – КІЦАНУ Ігор, ОБЛАК Олександр, КАГАДІЇ Єгор, ПРЯЛКІН Юрій і ІСТОМІН Максим. Кращий гравець турніру – МЕДВІДЬ Марія!

Організували і провели цей масовий спортивний захід Фонд розвитку дитячо-юнацького регбі спільно з оздоровчо-спортивним відділом та службою дитячих співтовариств «Артека» за підтримки Посольства Франції в Україні та Федерації регбі України.

 
22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)