Новина детально
17 вересня 2018 р.

Регбійна команда «Буревісник» з Хмельницького – переможець чемпіонату України з регбі серед юнаків 2007 р.н. і молодші

16 вересня в Ірпені на Центральному міському стадіоні  «Чемпіон» відбулися змагання другого дня чемпіонату України з регбі серед юніорів 2007 року народження і молодших, де у запеклій боротьбі визначилися команди-призери та переможець цього турніру.

Так,  вже з самого ранку розпочалися змагання другого дня, де у першому матчі, збірна Київщини поступилася команді одеської ДЮСШ, яку ще вчора вона перемогла, і у підсумку це не дало можливості юнакам з Київщини поборотися за вищі нагороди змагань.

Хоча у матчі за 5-6 місця збірна Київської області показали свій характер і здобули перемогу над командою з Подолу – 5:0.  У свою чергу, у поєдинку за 7-е місце,  команда збірної Харківської області перемогла команду ДЮСШ-2 з рахунком 20:0.

У боротьбі за 3-є місце зустрічалися команди «Антарес-Авіатор» з міста Києва та «Анатра» з Одеси, де перемогу у запеклому двобої святкували юнаки столичного клубу з рахунком – 20:10.

У головному фіналі чемпіонату зустрічалися регбісти з хмельницького «Буревісника» та ОДЮСШ з Одеси, яка була  дуже видовищною для глядачів і пройшла у запеклій  боротьбі,  і  у підсумку юнаки з хмельницького виявилися сильнішими, що і зафіксував остаточний результат матчу – 40:5.

По завершенні змагань відбулося урочисте нагородження команд і вручення нагород переможцям та призерам чемпіонату.

Від імені організаторів цих змагань, наш  всім добре відомий тренер з регбі Сергій Брюзгін, який вже багато років працює з молодою у місті  Ірпені і готує також зміну для юнацьких та молодіжних регбійних збірних команд України, зазначив: «Рівень підготовки юнаків  та команд за останні роки значно виріс, і за це велика вдячність тренерам, які працюють в регіонах і  обласних центрах з дітьми, де культивується регбі. Сьогодні приємно було бачити у кожній команді малюнок гри і лідерів, які вже виділяються і  ведуть за собою гравців, і думається, що вже незабаром ми будемо мати для наших юнацьких та молодіжних команд достойну зміну, яка боротиметься під українським прапором на міжнародній арені».

Результати змагань


irpinsport.org.ua

 
22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

16 серпня 2020 г.
Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Чемпіонат України з регбі-7 чоловічої Суперліги після послаблення карантину: переможця визначено! (ВІДЕО)».

 
Юніорська збірна України (до 18 років) з регбі-15 завершила перший навчально-тренувальний збір 2020 року (ФОТО)