Новина детально
06 вересня 2018 р.

В Ірпінській ДЮСШ розпочато зональні змагання чемпіонату України з регбі серед юнаків 2007-08 років народження

6 вересня,  з самого ранку, на спортивних майданчиках Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи розпочалися зональні змагання чемпіонату України з регбі серед юнацьких команд 2007-08 років народження і молодших  у Центральній зоні.

У змаганнях беруть участь:  команда Київської області, «Антарес», ДЮСШ «Авіатор» місто Київ, «Гарт» Дмитрівка, «Поділ» –  ДЮСШ – 12 з міста Києва та команда «Пегас», яка також представляє столичну ДЮСШ «Авіатор».

Вже зіграні перші матчі і зараз змагання у самому розпалі. За програмою змагань фінальні ігри розпочнуться в 14.30, де визначаться переможці зональних змагань чемпіонату України з регбі у цій віковій групі.

Слід зазначити, що фінал чемпіонату України серед юнаків 2007-08 років народження, участь у якому візьмуть кращі команди зональних турнірів, також пройде в Ірпені на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» початок якого заплановано на 15 вересня.

Отож, у вболівальників цього виду спорту у нашому місті є чудова можливість побачити гру кращих юнацьких регбійних команд України наживо, як сьогодні, так і через тиждень на головній спортивній арені нашого міста Ірпеня.

Вболіваємо за наші регбійні команди та спорт – разом!

irpinsport.org.ua

 
24 січня 2021 г.
УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»

Відео галерея до новини «УРОЧИСТОСТІ В КИЇВСЬКОМУ РЕГБІ-БАРІ «3-й ТАЙМ»».

22 листопада 2020 г.
Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині

Відео галерея до новини «Як триває НТЗ національних збірних команд України з регбі в Туреччині».

 
Підготовка до ЧЄ з регбі-7 серед юніорок: збірна України зібралась в Харкові (ФОТО)