Новина детально
02 вересня 2018 р.

Юніори з Рівного двічі обіграли однолітків з Одеси

1-2 вересня на «Академії Спорту» одеські команди приймали вихованців ДЮСШ-4 з Рівного в рамках другого туру чемпіонату України U16.

«ДЮСШ-4 бере участь в чемпіонаті України вже не перший рік, і нам подобається приїжджати до Одеси», - сказав Андрій Пєтухов, тренер юніорів із Рівного.

Перший тайм одеська команда програла всуху – 0:17, у другому суперники обмінялися спробами. Упевнена перемога гостей 24:5.

ОДЮСШ (Одеса) (0) 5:24 (17) ДЮСШ-4 (Рівне)

«Тут ми зустрічаємося з сильними колективами, з якими боротьба виходить, так би мовити, кістка в кістку. Мої хлопці сьогодні сильно виклалися, але і, мушу зазначити, одесити дуже добре організовані в атаці. Я думаю, що у них все попереду. Результатом своїх підопічних я задоволений, а ось грою - ні.

Увечері ми тренерським штабом проведемо роботу над помилками, є деякі проблеми в захисті, і будемо налаштовуватися на завтрашній матч – нас чекає зустріч з «Анатрою», а це сильна команда і наш давній суперник», - резюмував Пєтухов.

Незважаючи на те, що гості проводили другий матч за два дні – підсумок для одеситів знову невтішний.

Перший тайм одесити програли всуху – 0:19. Після перерви єдину спробу в матчі від «Анатри» заніс Георгій Львов. «Жорик - молодець, добре зорієнтувався, - прокоментував дії свого підопічного Володимир Калинський, - Він взагалі швидко грав, але сутичка не встигала».

Гості сповна скористалися своєю перевагою і поклали за гру дев'ять спроб, приправлених сім'ю успішними реалізаціями.

«Я не очікував, що рахунок вийде таким великим», - сказав Андрій Пєтухов, тренер ДЮСШ-4.

«Анатра» - місцевий фаворит, і ми розраховували на більший опір. Але це – спорт, всяке буває. Наші хлопці фізично краще підготовлені, але і їм є над чим працювати».

Безкомпромісний арбітр Дмитро Кірсанов видалив з поля двох гравців в кінці першого тайму, показавши їм по «гірчичнику». Четвертий номер «Анатра» був покараний за високе захоплення, а другий номер ДЮСШ-4 – за неспортивну поведінку. Пізніше за аналогічне порушення був вилучений і капітан команди з Рівного.

«Анатра» (Одеса) (0) 5:59 (19) ДЮСШ-4 (Рівне)

credo63.com

19 лютого 2020 г.
Хмельницькі регбісти долучились до соціального проекту «МІЙ ДОНОР»! (ФОТО, ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Хмельницькі регбісти долучились до соціального проекту «МІЙ ДОНОР»! (ФОТО, ВІДЕО)».

17 лютого 2020 г.
В Ірпені відбувся турнір з регбі, присвячений памʹяті воїнів-афганців (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «В Ірпені відбувся турнір з регбі, присвячений памʹяті воїнів-афганців (ВІДЕО)».

 
Ольга Суркова та Анастасія Бардика завітали до Кременця та Івано-Франківська з програмою «Ми любимо регбі і навчимо любити його Вас»