Новина детально
12 вересня 2017 р.

Валерій Кочанов: «Участь у подібних матчах дає додаткову мотивацію нашим спортсменам»

Головний тренер харківського «Олімпу» про виступ гравців своєї команди в складі збірної Європи проти Польщі в товариському матчі.

- Той факт, що запросили регбістів нашого клубу зіграти за збірну Європи, підтверджує те, що вся робота, яку ми робимо разом з нашим президентом Олександром Ярославським, не марна. З кожним днем ​​ми підвищуємо майстерність як своїх вихованців, так і якість вітчизняного регбі в цілому. Участь в подібних матчах дає додаткову мотивацію нашим спортсменам, які також представляють і збірну України, - підкреслив головний тренер «Олімпу» Валерій Кочанов.

У виставковому матчі, який був приурочений до 60-річчя польського регбі, кращий бомбардир українського чемпіонату Олег Косарєв зіграв весь матч і був точний в 2 реалізаціях, заробивши для збірної Європи 4 очки. Олександр Ломакін провів на полі перший тайм, а після невеликої паузи (в рамках товариської зустрічі дозволено робити будь-яку кількість замін) знову повернувся в гру і дограв до фінального свистка. Незважаючи на те, що збірна Європи поступилася з великим рахунком - 52:19, присутність на полі двох гравців харківського «Олімпу» - знакова подія, адже вони єдині представники українського чемпіонату, що брали участь в матчі такого високого рівня.

Прес-служба РК «Олімп»  

 
OLD PRAGUE HAM 2017
19 вересня 2017 г.
Збірна Одеси розгромила румунський клуб (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Збірна Одеси розгромила румунський клуб (ВІДЕО)».

18 вересня 2017 г.
Хмельницький «Буревісник» вдруге виграв чемпіонат України з регбі серед дітей (U11) (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Хмельницький «Буревісник» вдруге виграв чемпіонат України з регбі серед дітей U11 (ВІДЕО)».

 
Перший тур чемпіонату Європи серед чоловічих команд з регбі-7.