Новина детально
04 квітня 2017 р.

Команда ДЮСШ-2-ФТЛ стала призером Кубка «Весни-2017» з регбі-7 серед дівчат

    01 квітня на полі львівського стадіону «Юність» відбулися ігри Кубка «Весни-2017» з регбі-7 серед дівчат. Цей турнір відбувався у рамках підготовки команд для участі у чемпіонаті України серед жіночих команд вищої ліги, учасниками якої будуть команди з Одеси, Львова, Кременця Тернопільської області, Тернополя, Ужгорода, Мукачево та Івано-Франківська.

    У звітному турнірі, під час якого гарна погода тільки мальовничо підкреслювала назву Кубка, взяли участь п'ять галицьких команд зі Львова, Тернополя та Івано-Франківська.

    Якщо львів'янки і тернопільчанки вже мають певний досвід виступів у Всеукраїнських змаганнях на протязі кількох років, то для спортсменок з Прикарпаття цей рік буде дебютним. Цей фактор, у значній мірі, і вплинув на остаточний розподіл місць у турнірі. Перше місце прогнозовано зайняли господарки зі Львова - команда «Леви», друге – студентки тернопільського ТНЕУ. Франківська команда ДЮСШ-2-ФТЛ зайняла третє призове місце, обійшовши другі команди зі Львова і Тернополя, отримавши, тим самим ігровий досвід і певну практику напередодні першого з чотирьох турів чемпіонату України серед команд вищої ліги, що відбудеться у Кременці Тернопільської області 21-22 квітня.

    Приз кращого гравця у команді ДЮСШ-2-ФТЛ здобула Ірина Шпинта.


 
OLD PRAGUE HAM 2017
19 вересня 2017 г.
Збірна Одеси розгромила румунський клуб (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Збірна Одеси розгромила румунський клуб (ВІДЕО)».

18 вересня 2017 г.
Хмельницький «Буревісник» вдруге виграв чемпіонат України з регбі серед дітей (U11) (ВІДЕО)

Відео галерея до новини «Хмельницький «Буревісник» вдруге виграв чемпіонат України з регбі серед дітей U11 (ВІДЕО)».

 
Молодший склад РК Пегас готується до міжнародного турніру з регбі в м. Празі