Новина детально
19 жовтня 2016 р.

Тетяна Кулакова: "Легко не було. Усі ігри були цікавими"

Тренер одеської " Анатри" поділилася враженнями після перемоги своїх підопічних в чемпіонаті України з регбі-7 серед дівчаток 2000-2002 років народження.

"Часу для розбору якихось специфічних моментів гри, відмінних особливостей класики від " сімки", толком і не було. Команда повинна була перебудуватися буквально за два тижні. Але дівчатка зрозуміли, яку загальну картину гри ми хочемо побачити. Саме це вони і зробили".

"Нам все дуже сподобалося: і команди, і чемпіонат. Було видно, що всі добре підготувалися. Для мене, хорошою новиною стало, що в турнірі до 16 років брали участь цілих шість команд. Адже, якщо ми хочемо бачити в Україні сильну національну команду U18 і взагалі збірну країни, необхідно давати можливість молодим дівчаткам грати і набиратися досвіду".

"Складно сказати, чи все вийшло. Адже ми не знали, як чемпіонат пройде, які будуть суперники, тому не ставили ніяких конкретних завдань. Легко не було. Усі ігри були цікавими. У дівчаток був дуже хороший настрій, і вони зіграли упевнено і злагоджено, завдяки чому команда і перемогла".

16 жовтня в Хмельницькому "Анатра" завоювала титул чемпіона України з регбі-7 серед дівчаток 2000-2002, упевнено обігравши ДЮСШ (Кременець), збірну Рівненської області і команду Києва.

credo63.com 

 
OLD PRAGUE HAM 2017
25 червня 2017 г.
Результати змагань XIII літньої Універсіади України з регбі-7

Відео галерея до новини «Результати змагань XIII літньої Універсіади України з регбі-7».

13 червня 2017 г.
Відео-трансляція першого туру чемпіонату Європи серед жіночих команд з регбі-7.

Відео галерея до новини «Відео-трансляція першого туру чемпіонату Європи серед жіночих команд з регбі-7.».

 
Перший тур чемпіонату Європи серед чоловічих команд з регбі-7.