Новина детально
27 серпня 2016 р.

Урочисті проводи національної збірної на VI літні Паралімпійські ігри у Києві

З 7 по 18 вересня у Ріо-де-Жанейро 172 українських спортсменів будуть відстоювати честь Батьківщини в 15-ти видах спорту.

Урочистості відкрив короткий фільм про підготовку до Паралімпіади, після закінчення якого гучними радісними оваціями і щирими "тихими оплесками" вітали глядачі винуватців торжества - спортсменів-паралімпійців.

Серед уболівальників, які прийшли побажати спортсменам успіхів і перемог в майбутніх стартах на головних Іграх чотириріччя, - чиновники, народні депутати і дипломати, громадські організації, які об'єднують людей з особливими потребами та ветерани АТО, рідні та близькі спортсменів, кияни та гості столиці.

Як зазначила ведуча свята, в цей день підтримати спортсменів прийшло в кілька разів більше вболівальників, ніж в минулі роки. На цьому наголосив і президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич.

- Найпершою, найголовнішою умовою, щоб людина могла перемагати, особливо людина, яка має ознаки інвалідності, є віра в неї, віра в її можливості, - зазначив глава Національного комітету спорту інвалідів України.

Тому, вболіваємо за наших співвітчизників на XV літніх Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. Це неодмінно додасть їм сил для досягнень і перемог.

19 березня 2018 г.
Хмельницькі «Буревісники» вчилися у французів (ВІДЕО ТК «ЕКСКЛЮЗИВ»)

Відео галерея до новини «Хмельницькі «Буревісники» вчилися у французів (ВІДЕО ТК «ЕКСКЛЮЗИВ»)».

14 березня 2018 г.
Третій тайм №5 (336)

Відео галерея до новини «Третій тайм №5 (336)».

 
У м. Києві відбувся дитячий турнір з регбі-5